O inwestycji

63 komfortowe mieszkania oraz 6 lokali usługowo – handlowych w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Radomia.

Lokalizacja

Teren przewidziany pod inwestycję położony jest w centralnej części miasta Radomia, na pograniczu Osiedla Nad Potokiem, sąsiadując ze Śródmieściem i Osiedlem XV-lecia w odległości kilkudziesięciu metrów od Radomskiego Centrum Sportowego od strony północnej, oraz kilkunastu metrów od Centrum Handlowego Przy Struga od strony południowej. W pobliżu znajduje się dobrze rozwinięta sieć linii autobusowej komunikacji miejskiej, liczne sklepy, obiekty użyteczności publicznej. W bliskiej odległości znajdują się szkoły i przedszkole jak również przepiękny park „Leśniczówka”. Projektowany budynek zlokalizowany jest niedaleko centrum miasta, na obszarze o przeważającym charakterze zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

O inwestycji

Przedmiotem inwestycji jest budowa budynku mieszkalno – handlowo – usługowego z garażem podziemnym i drogą wewnętrzną wraz z miejscami parkingowymi. Projektowany budynek będzie składał się z pięciu kondygnacji mieszkalnych (łącznie 63 mieszkania), a na części parteru od ul. A. Struga (strona północna) i od ul. S. Zbrowskiego (strona wschodnia) będzie znajdowało się łącznie sześć lokali usługowych.

Od drogi wewnętrznej (strona zachodnia) na części parteru znajdować się będą boksy garażowe (łącznie 8 miejsc parkingowych) oraz wejście główne do wydzielonej pożarowo i oddymianej klatki schodowej wraz z elektrycznym dźwigiem osobowym przeznaczonym do przewozu jednorazowo do 13 osób. Wjazd do garażu podziemnego zlokalizowany będzie od drogi wewnętrznej (strona południowa). Podziemny garaż zawierał będzie 45 miejsc postojowych dla samochodów osobowych w tym jedno miejsce dla osób niepełnosprawnych. Na parkingu naziemnym znajdować się będzie 43 miejsca postojowe. W boksach garażowych od strony zachodniej przewidziano 8 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych. Inwestycja przewiduje 45 komórek lokatorskich.